Květen 2012

Odhalení dvou nových postav mého komiksového stripu

29. května 2012 v 11:35 | Tomáš Cyprián
Ano, červenec bude již téměř za měsíc, takže je načase oznámit vám alespoň dvě z mých nových postav.

Jako první z nejnovějších postav se objeví Superpavouk - Statečný pavoučí hrdina, který, na rozdíl od jiných pavouků, brání i hmyz, jako třeba mouchy. Jako druh zvířete je to létající pavouček. Bohužel se také musí potýkat s obtížemi, které jiní superhrdinové nemají.

Postava, kterou tu zmiňuju druhou se v komiksu neobjeví jako druhá z nových postav, ale až o něco později. Jedná se o samičí postavu se jménem Jesicca. Je to mravenčí dělnice vykopnutá z mraveniště pro svou povahu. Je neskutečně líná a neustále každého kritizuje. Tedy, každého kromě sebe. Vždy má připravenou nějakou urážku a zkritizuje kohokoliv na potkání. Sama ovšem není ochotna udělat nic.

Tak co si o nových postavách myslíte? Pokud někdo z vás můj strip zatím nečetl, zkuste to - třeba se vám bude líbit. :)

První střípky informací

3. května 2012 v 18:03 | Tomáš Cyprián
Tak Vám sem, abyste třeba byli natěšnější, dám aspoň živočišné druhy nových postav:

Létající pavouček
Slunéčko sedmitečné
Mravenec
Světluška
Roháč (možná)
Tesařík (možná)

Víc zatím neprozradím, čekejte dál :)

Návrat již brzy!

2. května 2012 v 15:24
Tento komiks se dlouho nehnul, ale nebojte, blíží se návrat! Od 1.7.2012 začnou opět přibývat nové stripy - denně :) Čekají nás mimo jiné i zcela nové postavy, tak se těšte :) Během tohoto dlouhého čekání možná sem tam nějakou tu novou postavičku nakousnu a možná dokonce i úplně představím, to ještě nevím, ale nezapomeňte, od 1.7. - nové stripy, nová zábava :)